Автобусні тури

КОМУ ПОКАЗАНІ А КОМУ ПРОТИПОКАЗАНІ АВТОБУСНІ ТУРИ

Бажаєте отримати максимум нових вражень з оптимальним комфортом і за мінімальні гроші? Якщо ви готові радіти і дивуватись усі 24 години на добу, вітаємо – ви просто створені для автобусного туру. Тільки уві сні можна собі уявити, що за тиждень вам доведеться побувати в чотирьох країнах Європи. Подорожуючи на автобусі, ви зможете легко скласти про них своє враження. Але ось подорожі на автомобілі в якості повноцінного туру навіть не розглядаються. Адже туристом водія-трудівника назвати доволі важко – навкруги  особливо не подивишся – необхідно безперервно слідкувати за дорогою, і вся Європа пропливає за вікном майже непомітно, саме тому автомобільний варіант виключається.

Абсолютно протипоказані автобусні тури тим, хто вважає марафонською дистанцією ходіння за три зупинки, а найдовший шлях пішки, який ви виконали в своєму житті – це відстань від під’їзду до авто. Автобусний тур передбачає наявність деякої групи людей і принцип верховенства гіда. Якщо для вас неприйнятний варіант єдиноначальності над вами кого б то не було, значить, автобусний тур – подія не для Вас! Якщо для підтримання чистоти тіла для Вас неприйнятні інші варіанти, окрім щоденного прийняття душу чи ванни, то в автобусному турі ваша звичайна охайність, вочевидь, буде порушена, тому добре подумайте про можливість такого виду подорожі. Якщо Вам дуже важко від зупинки до зупинки обмежувати свої фізіологічні потреби, подорожувати в наших автобусах вам протипоказано.

Ідеальним туристом в автобусному турі вважається активна людина, для якої орієнтування в місцевості і спортивна хода – улюблені види спорту, а взуття Ви сприймаєте в якості своєї другої шкіри. Якщо Ви комунікабельні, полюбляєте розповідати в компанії різноманітні історії, якщо у Вас добре розвинутий здоровий  стадний інстинкт, якщо з пізнавальними цілями Ви готові вирушити до кварталу червоних ліхтарів, в Лувр, в зоопарк, тоді, коли цього потребують обставини. Якщо по відношенню до випадкових попутників Ви вельми терплячі, і не відмовляєте їм в їх невеликих слабкостях по типу надмірної балакучості, гучного хропіння чи надмірної рухливості. Якщо для Вас коронним трюком є сон в сидячому положенні, будучи добре відпрацьованим, на роботі, вдома, чи в громадському транспорті. Якщо ходіння по магазинам для Вас не має жодного значення, а торгові точки для Вас це лише місце покупки сувенірів. Якщо Ви в якості історичної особистості спроможні сприйняти свого гіда на весь час подорожі, від якого немало залежить, які спогади залишаться у Вас після поїздки. Якщо Ви самі бажаєте впевнитись у тому, що ДАІшники в Польші ще зліші, ніж в Україні, а дороги рівні, але вузькі. Що на вікнах будинків в цій країні не буває решіток, а в берлінському зоопарку мешкає дивовижна фауна, що наші дівчата у тисячі разів красивіші берлінських фрау. Якщо Ви самі бажаєте впевнитись у висоті Ейфелевої вежі в Парижі, і в тому, що носять на своєму тілі парижанки (чесно кажучи, такий «відстій», що наші жінки не одягнуть навіть наодинці з собою). Чим хороші і чим відрізняються від нашої їжі круасани і французькі булочки? Якщо своїми очима хочете подивитись на справжню Джоконду, і відчути транспортні проблеми в центрі Парижу на власній, так би мовити, шкірі.

Ви дізнаєтесь під час Вашої подорожі, що велосипед – основний вид транспорту в Амстердамі, а їх будинки розташовані безпосередньо на воді, що там же, при бажанні, вирощується конопля, а шість соток вважаються цілим статком. Працівниці «кварталу червоних ліхтарів» об’єднані в профспілку, і всім клієнтам видають, при бажанні, чеки. Ця робота, до речі, не менш престижна, ніж у нас професія лікаря чи вчителя. А голландський оселедець має в Амстердамі зовсім інший смак, ніж у Києві чи Одесі. До українців в усіх країнах ставляться з повагою і щирим інтересом.

Із практичних порад Вам, напевно, найбільш цікаві ті, які можуть розповісти Вам як прожити за кордоном, маючи мінімум коштів. Ви можете нормально існувати за кордоном, маючи по п’ятдесят євро на добу на витрати. Це дозволить Вам не тільки більш-менш нормально харчуватись, але й по максимуму охопити культурну програму, придбати сувеніри і навіть спробувати місцеву екзотичну кухню. Не забувайте, що після чотирьох-п’яти екскурсій, сил наприкінці дня не залишається ні на що. І якщо Вам хочеться зробити вечірню вилазку в найближчий бар під пляшечку бордо, або просто хоча б погуляти пару годин по місту, подумайте про те, що від чогось з денної програми варто відмовитись. Весь Ваш одяг має складатись із необхідного мінімуму найзручніших речей, без особливої надії влаштувати прання – все рівно, він не встигне висохнути в дорожніх умовах. Особливу увагу слід приділити взуттю. Нерозношене, зовсім нове взуття, в дорозі не приймається, так само, як і туфлі на підборах, в яких Вам часто прийдеться ходити по самим незвичайним покриттям доріг, в тому числі, і по бруківці, на якій вони дуже травмонебезпечні. Чим зручніше Ваше взуття, тим приємніші будуть екскурсії. Не перевантажуйте власний багаж, обмежте його ОДНИМ місцем – так буде набагато зручніше на пересадках та зупинках. І щасливої Вам дороги!