Про нас

thumb image

Дитячий відпочинок – пріоритет компанії «Еліта-Тур»

Дитячий відпочинок ми не випадково обрали пріоритетним напрямком нашої діяльності.

Бетонні мегаполіси, в яких наші діти проводять більшу частину року, давлять на дитину буденністю пейзажів, вихлопними газами, стрімким ритмом життя. І тільки довгоочікувані канікули вносять в життя юних жителів Землі ковток свіжого повітря і нові враження.

Хто, як не дорослі, зобов’язані допомогти в організації гідного дитячого відпочинку, подумали ми, і ось вже 21 рік відправляємо дітей за кордон, в найкращі табори Європи та США.

Дитячий відпочинок в Європі

Список країн, куди ми пропонуємо Вам відправити дитину на відпочинок, достатньо великий. Тиха та затишна Болгарія, оспівана в міфах Греція, романтична Італія і такі домашні Словаччина і Чорногорія – країни, які користуються найбільшою популярністю серед наших клієнтів.

Втім, не забута й Іспанія з її загадковим темпераментом, і манірна Англія, овіяна вічним туманом, і така близька і знайома Турція.

В кожній з них ми готові запропонувати Вам дитячий відпочинок по найвищому розряду.

Сучасний підхід до організації дитячого відпочинку потребує рішення важких питань, пов’язаних з безпекою, режимом харчування, дозвіллям і користю для дитини. Ми приділяємо цьому велику увагу і проводимо ретельне знайомство з майбутнім місцем відпочинку, щоб надати Вам тільки достовірну інформацію.

Найкращий дитячий відпочинок, і жодних ні

Нами розроблений ряд програм, направлених на розширення пізнавальної сторони питання. Вивчення мов, гуртки по інтересам, художні і спортивні майстер-класи, оздоровчі процедури і захоплюючі екскурсії – ось що таке дитячий відпочинок від компанії «Еліта-Тур».

Додайте до вищеперерахованого комфортабельні умови проживання, спеціально навчений для роботи з дітьми штат професіоналів, висока якість сервісу і доступні ціни – і Ви самі зрозумієте, що такий дитячий відпочинок гідний Вашої дитини.

На сторінках нашого сайту Ви зможете знайти детальну інформацію по різним турам. Якщо виникає потреба в додаткових відомостях, телефонуйте, наші оператори завжди прийдуть Вам на допомогу.

Ваш вибір – наше виконання. Тільки найкраще, тільки для Вас, від «Еліта-Тур», прямо зараз, в режимі онлайн.

Дитячий відпочинок – це саме те, заради чого живе і працює колектив туристичної фірми «Еліта-Тур».

Всі ми колись були дітьми. Всі ходили до школи і з нетерпінням чекали канікул.

Згадайте, яким чарівним словом здавалось нам тоді слово «канікули», як очікування чогось незвичайного і казкового наповнювало нас!

Здавалось, канікули ніколи не матимуть кінця, і ми стільки всього встигнемо!

Наші діти – повторення нас самих.

І в наших силах не обманути їх очікування, організувати їх канікули так, щоб після повернення з табору чи поїздки дитина із захопленням розповідала «як там було класно», і щоб саме ці канікули залишали приємні спогади у дитини на довгий час. Адже дитячі спогади такі яскраві!!!

Ми не беремось стверджувати, що зробити це легко, адже дитячий відпочинок – один з самих важких видів туризму. Тут багато чого потрібно продумати і врахувати.

Наша головна мета – допомогти батькам і дітям вибрати із безлічі пропозицій саме той тур або табір, який виправдає всі очікування і залишить тільки позитивні враження.

Тенденції останніх років складаються з того, що дитячий відпочинок не має бути пасивним, він має бути спрямований на розширення кругозору, отримання нових знань.

Багатьом батькам вже недостатньо, щоб їх діти під час канікул просто лежали на пляжі і без кінця куштували принади all inclusive, їм потрібні розвиваючі авторські програми, які дозволяють зробити дитячий відпочинок максимально пізнавальним і корисним.

Тому ми і організували нові програми європейського напрямку. Де можна не тільки дізнатись масу цікавого і незабутнього, але й відпочити на берегах Італії та Іспанії, побачити Париж і насолодитись Венецією.

Лідером відпочинку є табори в Болгарії, Словаччині, Угорщині, де багато шуму, веселощів дискотек. Звичайно – вирішальне слово за Вами – як говорять: «думайте самі, вирішуйте самі» – куди відправляти дитину, а ми допоможемо Вам, щоб цей відпочинок запам’ятався їм назавжди.

Репортаж телеканалу «Телевсесвіт» про компанію «Еліта-Тур» і дитячий літній табір «Midia Grand Resort»***

Санаторно — курортне лікування від Еліта-Тур

Найголовніше в житті людини – здоров’я. І дуже важливо зберегти його в наш час стресів і переживань. Українські санаторії відомі у всьому світі. З усіх куточків нашої Землі приїжджають відновлювати своє здоров’я люди. І кожен раз, після лікування і відновлення здоров’я, вони вдячні нашим українським лікарям. В наших санаторіях працюють найкращі лікарі-практики. Лікарі, якими могли б пишатись передові країни США, АНГЛІЯ, ФРАНЦІЯ, ІЗРАІЛЬ.

Отже, найвірніший спосіб боротьби з будь-якими захвореннями – зміцнення здоров’я. Як же його зміцнити?

І тут головну роль грають наші санаторії.

Телефонуйте нам, приходьте до нас.

Ви завжди залишитесь задоволені нашим обслуговуванням і цінами.

Повірте, ми – унікальні у всьому.

Колектив туристичної фірми «Еліта-Тур» працює для Вас – З любов’ю!

Ведуча туристична компанія «Еліта-Тур», яка вже 21 рік є впевненим лідером в туристичному бізнесі, отримала престижну нагороду – золоту медаль «Вибір року – 2018». Звання «Вибір року» – це не просто визнання найкращих, це підтвердження того, що компанія обрала вдалу стратегію, є лідером якості і завоювала серця клієнтів. Золота медаль «Вибір року – 2018» – це результат злагодженої роботи професійної команди «Еліта-Тур».

 

Дорогі наші друзі!

СОЮЗ НАЦІОНАЛЬНИХ БІЗНЕС РЕЙТИНГІВ в 2016 році нагородив туристичного оператора по дитячому туризму «Еліта-Тур» титулом «LEADER OF THE BRANCH».  Дана нагорода вручається компаніям в підтвердження їх високої позиції в галузевому рейтингу. Дорогі друзі – це наша спільна перемога. ВІТАЄМО!!!


 

Перед травневими святами наша фірма «ЕЛІТА-ТУР», якій в цьому році виповнився 21 рік, була відмічена загальнодержавною Рейтинговою Програмою «ЛІДЕР РОКУ» і нагороджена ТИТУЛОМ І ЗВАННЯМ «ЛІДЕР ТУРИСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ».

Фірма отримала Золоту медаль лідера і національний сертифікат лідера туристичної галузі.

ЛИДЕР ТУРИСТИЧЕСКОЙ ОТРАСЛИ 

 

Хочемо поділитись з Вами нашою радістю і гордістю!

22 серпня 2019 року Директор нашої фірми “Elita-Tour” Гусейнова Тетяна Володимирівна була нагороджена гідним Королівської честі Україно-Французьким “Орденом Королеви Анни “Честь Вітчизни” на срібній зірці” за добросовісне служіння Україні Міжнародною Асамблеєю ділових кіл в Державній резиденції Президента України в м. Києві

 

Директор фірми Гусейнова Т.В. була нагороджена орденом «За заслуги перед Батьківщиною».

 

 

Команда журналу «Ukrainian People» нагородила Тетяну Гусейнову за непохитну громадянську позицію і патріотизм на благо українського народу.

Диплом

 
В 2015 році, директор, Гусейнова Тетяна Володимирівна була нагороджена Дипломом «За неоціненний вклад в розвиток підростаючого покоління українців, сприяння в адаптації дітей постраждалих від бойових дій в зоні АТО, в тому числі за участь в проекті «Діти за майбутнє України».
Подяка Тетяні Володимирівні Гусейнові
 
 
ЛіцензіяСвідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи