Автобусні тури

ЯК З КОРИСТЮ ПРОВЕСТИ ЧАС В ТРИВАЛОМУ ПЕРЕЇЗДІ

Автобусні тури по Європі рік за роком стають все більш популярні та доступні для більшості українських туристів. Автобусні тури дають можливість не тільки побачити світ Західної Європи з вікна автобуса, але і відвідати різного роду екскурсії і розважальні заходи.

Як правило, в перші дні подорожі на туристичному автобусі туристи рідко відводять погляд від вікна. За склом пропливають вражаючі пейзажі первозданної природи і зростаючі вздовж узбіччя шосе дерева й кущі, особливо за декілька кілометрів від місцевого життя. В наступні ж дні місцеві ландшафти починають сприйматись як одноманітні і нудні.

Багато подорожуючих знаходять для себе відволікання чи цікаве заняття під час довгої і до того ж нудної дороги екскурсійного автобусу по назначеному маршруту, отримуючи максимальне задоволення від обраного туру.

Грішно буде після прийому їжі солодко заснути в сидінні, спершись на спинку крісла автобусу, або зайнятись вивченням улюбленого художнього твору чи журналу при довгому переїзді. Такого роду справами можна зайнятись і вдома. Тому що більшість туристів протягом року збирають кошти на довгоочікувану відпустку, іноді відмовляючи собі в різного роду розважальних заходах, в необхідності змінити інтер’єр власної квартири чи купити нову побутову техніку, тільки для того, щоб знайти спосіб вбити дорогоцінний час, читаючи улюблений твір, осилити який в трудові будні не виходило.

Бажано взяти в дорогу цифровий фотоапарат чи відеокамеру, щоб забарвити довготривалий час поїздки. Така техніка дозволяє знімати все підряд, а головне – чудові пейзажі, які не затуляють зростаючі вздовж узбіччя дороги дерева та кущі. А, приїхавши додому, можна прибрати все шляхом монтажу, який зовсім неважко виконати на звичайному персональному комп’ютері чи ноутбуці з допомогою програми Windows Movie Maker, яка безкоштовно поставляється разом з операційною системою Windows. Для виконання монтажу можна використати й більш просунуту програму під назвою Pinnacle Studio, яка дозволяє також зробити фотогалерею із цифрових фотографій.

Мова гіда-екскурсовода, записана на плівку відеокамери, може використовуватись в якості матеріалу для реферату по історії конкретної країни або для іншої інформації в доповнення до вже існуючої у всесвітній павутині. Так, мова супроводжуючого екскурсовода може займати приблизно десять-двадцять відсотків від тривалості дороги.

Через декілька місяців або років приємно буде згадати цю дивовижну подорож, передивляючись по телевізору чи персональному комп’ютеру власний аматорський сімейний відеофільм про вибраний автобусний тур.